Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinar, który odbędzie się już w ten czwartek 17 lutego 2022 r. o godzinie 18:00 na platformie Zoom.

Temat webinaru: „Jak znaleźć złoty środek? Czyli wspólne cele wykładowcy i studenta”

💭 Czy współpraca pomiędzy wykładowcą a studentem może być sposobem efektywnego transferu wiedzy?
💭 Czy skala ocen miarodajnie oddaje wiedzę nabytą przez studenta podczas zajęć?
💭 Czy kreatywne (zabawowe) formy nauczania pasują do etosu uczelni?

Powszechnie znany jest wizerunek studenta jako leniwego/pasywnego, dążącego do zdobycia wykształcenia wyższego jak najmniejszym kosztem, a wykładowcy jako erudyty, z którym ciężko wejść w dyskusję ze względu na jego wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę. Ile jest prawdy w tego rodzaju stwierdzeniach i czy takie stereotypy nie zakłócają rozwojowej relacji pomiędzy wykładowcą a studentem?

Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas webinaru w ramach naszego programu rozwojowego Sztuka Dydaktyki Akademickiej w zupełnie innej formie niż zazwyczaj! Podczas czwartkowego wydarzenia trener Collegium, Adrian Lewandowski, przeprowadzi ciekawą, inspirującą dyskusję z Panią Małgorzatą Klimowicz-Bodys – wykładowczynią Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, nominowaną w plebiscycie „Kubek dla wykładowcy” w 2019 roku radia Luz, do którego wybierani są najlepsi wykładowcy wrocławskich uczelni.

Zostały ostatnie wolne miejsca na webinar, dlatego prosimy o nieodkładanie decyzji na tzw. „ostatnią chwilę” i zapisanie się na wydarzenie już teraz!
Link do zapisów na wydarzenie: https://forms.gle/qBa4MA7wG3thKAyR8
Rejestracja trwa do 17 lutego 2022 r. do godziny 12:00.
Mail z linkiem do wydarzenia zostanie wysłany 17 lutego 2022 r. do godziny 17:00.
Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy podczas procesu rejestracji, proszę o kontakt:
👉 Agata Skikiewicz, mail: agata.skikiewicz@cw.edu.pl, tel. 795 946 427
👉 Jakub Kordek, mail: jakub.kordek@cw.edu.pl, tel. 533 269 288
👉 Sandra Hauke, mail: sandra.hauke@cw.edu.pl, tel. 534 578 610
👉 Lidia Prabucka, mail: lidia.prabucka@cw.edu.pl, tel. 531 731 643

Do zobaczenia już w czwartek na platformie Zoom!
pozdrawiamy Zespół Collegium Wratislaviense
Polub nas na Facebooku 🙂